www.arabeskrap.gen.tr
Bu sitemiz artık kapanmıştır
Yeni Sitemiz Açılmıştır

www.rapinfo.net ' e bekliyoruz

Dj Ates Forume Biz - EFSANE FAN

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  İletişimİletişim  

Paylaş | 

mehmet coskundeniz / seni seviyorum çünkü

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
uykucu ~
Forum Prensesi
Forum Prensesi

Lakap : uykucuuuuu ~

Hobi : öSS ~

Rep Sistemi : 819

Kişi sayfası
Gucler:
0/0  (0/0)
MesajKonu: mehmet coskundeniz / seni seviyorum çünkü   Çarş. Şub. 17 2010, 11:52

Seni seviyorum, çünkü bir ressamın çizebileceği en güzel tablosun sen. Renklerinle tüyülüyorsun beni, hayran hayran bakıyorum sana. Ya da bir şairin yazabileceği en anlamlı şiir, sevdayı ve aşkı anlatan.

Seni seviyorum, çünkü sorgulamıyorsun, yargılamıyorsun beni. Olduğum gibi kabul ediyorsun, hatalarımla, zaaflarımla.

Değiştirmek yerine anlamaya çalışıyorsun, ne güzel...

Bir insanı sevmek için kaç nedeniniz olabilir? Hangi özellikleridir sizi ona bağlayan?

Sevgiliniz sizin için neden vazgeçilmezdir? Bir insana hiç sebepsiz âşık olabilirsiniz; ama, onu tanıdıkça sevmek için binlerce neden bulabilirsiniz. 'Sen Git Aşk Bana Kalsın', 'Aşk Bize Yakıştı ve 'Aşk Yakalar Seni' kitaplarının yazarı, aşkın sözcüsü Mehmet Coşkundeniz, 'seni seviyorum çünkü...'de hepimizin aklına gelen ancak pek de üzerinde durmadığımız sevme nedenlerini anlatıyor...
Kullanıcı profilini gör

mehmet coskundeniz / seni seviyorum çünkü
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası